İş seyahati için bazı ücretsiz uygulamalar!

Yurtdışına düzenli olarak iş gezisi düzenliyor musunuz ? Eğer öyleyse seyehatlariniz için biraz hazırlık gerekebilir.


Rotanızı planlamanız, seyehatiniz sırasında meslektaşlarınızla temasa geçmeniz ve otel bulmanız gerekecek. Bunları bazı uygulamalar yardımı ile kolayca halledebilirsiniz.


Aşağıda, iş seyahati yapanlara yardımcı olabilecek 10 uygulama listeledik. Listelenen tüm uygulamalar Android ve iOS telefonları için kullanılabilir.


WhatsApp


WhatsApp ile meslektaşlarınızla her zaman iletişim halinde kalın! WhatsApp, mesaj gönderebileceğiniz ve arama yapabileceğiniz en iyi bilinen servistir.


Google maps


Bir toplantıya giderken kaybolabileceğinden endişe mi duydun? Google Haritalar yardımıyla bunu rahatlıkla yapabilirsiniz. Sadece hedef girin ve uygulama size doğru yönde işaret edecektir.


Google Translate


İş seyahatleriniz sırasında, dilini konuşamadığınız bir ülkeye gidebilirsiniz. Bu durumda Google çevirisi size yardımcı olabilir. Bu uygulama, söylemek istediğiniz her şeyi 100'ün üzerinde farklı dilde çevirir.

Skype


Herkes Skype'ı biliyor ve kullanıyor bu nedenle listemizde yer verdik. Skype, uzak yerlerdeki meslektaşlarınızla video görüşmeleri düzenlemenizi sağlar. Hızlı bir şekilde tartışmanız gerekiyorsa, Skype üzerinden de arama yapabilir veya sohbet edebilirsiniz.


Hopper


Her zaman ucuz bir uçuş mu arıyorsunuz? Hopper size ne zaman uçmanız gerektiğini ve en iyi biletin nereden alınacağını size söyleyecektir. Uygulama, uçuşunuz için en iyi bilet fiyatının ne zaman yayınlanacağını belirtir.


HotelTonight


Hala seyahat ettiğiniz şehirde bir otel rezervasyonu yapmadınız mı? HotelTonight uygulamasıyla son dakika otel tekliflerini hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanındaki oteller bu uygulamaya abone olur.


Slack


İş geziniz sırasında e-postalarınızı cevaplayacak vaktimiz yok mu? Slack, meslektaşlarınızla hızlı ve rahat bir şekilde iletişim kurmanızı sağlar. Bu uygulama ile gerçek zamanlı özel ve grup mesajları gönderebilirsiniz. Ayrıca gözden geçirilmiş belgeleri paylaşabilir ve gönderebilirsiniz.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.